> PRACA > Gdańsk

Kierownik Agencji Celnej w Gdańsk, Pomorskie sprżedam

TWOJE ZADANIA TO: zarządzanie sześcioosobowym zespołem planowanie pracy Agencji Celnej wprowadzanie usprawnień, które będą wpływały na większą efektywność obsługa klientów pod względem operacyjnym współpraca z działem handlowym OCZEKIWANIA: doświadczenie w zarządzaniu agencją celną umiejętność planowania pracy Agencji Celnej doświadczenie w pracy na systemie Huzar doświadczenie w pracy na systemie OPTIMA HANDEL wysokie umiejętności w zarządzaniu zespołem wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne mile widziane wykształcenie wyższe mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego NASZ KLIENT OFERUJE: umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą wynagrodzenie zasadnicze: 6000 PLN netto na okresie próbnym, 7000 PLN netto po okresie próbnym po okresie próbnym: premię miesięczną uzależnioną od wyników dofinansowanie do opieki medycznej w LuxMed dofinansowanie do karty MultiSport telefon i laptop wsparcie w wprowadzaniu procedur optymalizujących

Detale ogłoszenia: Kierownik Agencji Celnej
Sprzedawca: Gi Group Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdańsk